
Сковорода A-Plus двостороння гриль 32 см з антипригарним покриттям
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 685
- +380 (66) 516-60-02
Сковорода A-Plus двостороння гриль 32 см з антипригарним покриттям
Сковорода A-Plus подвійна, сковорідка-гриль, сковорода двостороння 32 см Grey А-Плюс FP-1502.
Гриль сковорідка підходить для склокерамічних, газових і електричних плит.
Сковорода-гриль прямокутної форми має спеціальну внутрішню конструкцію з 2 різних сторін, які не є знімними, одна ребриста, а інша гладка.
Та, що з гладкою поверхнею, чудово підійде для приготування млинців, ребриста — для приготування соковитого гриля.
Механізм приготування полягає в тому, що шматочки їжі не потрібно перевертати за допомогою кулінарних лопаток, а просто перевернути сковороду гриль.
Дві частини сковороди щільно прилягають одна до одної, між ними є силіконова прокладка, яка запобігає втраті тепла та протіканню рідини.
Завдяки такій герметичності їжа готується у власному соку й істотно швидше, водночас зберігає всі свої корисні властивості, колір і аромат.
Сковорода виготовлена з литого алюмінію, що забезпечує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла.
Характеристики:
- Тип: гриль
- Розмір: 32 см
- Матеріал: алюміній, бакеліт
- Антипригарне покриття: мармурове
- Форма: прямокутна
- Матеріал ручки: бакеліт
- Сумісність із поверхнею: все, крім індукції
- Знімна ручка: немає
- Можна мити в посудомийній машині: так
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Верхній діаметр посуду | 32 (см) |
| Довжина посуду | 35 см |
| Ширина посуду | 30 см |
| Висота стінок | 5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | алюміній |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Зливний носик | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1.8 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 1 350 ₴



