Перетворювач автоінвертор UKC 12V-220VV 1500W
Автомобільний інвертор UKC Power Inverter 1500W — потужний перетворювач напруги 12V-220V — альтернативне харчування приладів, які працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач UKC 12V-220V Power Inverter, потужністю 1500W - пристрій, призначений для з'єднання і використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, під час подорожей автомобілем, прогулянок на човні, в гаражі, на дачі і в аварійних ситуаціях. У джерелах 12V напруження використовують акумулятори автомобіля, вітрів і сонячних генераторів.
На передній панелі пристрою розташовано індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, перемикач увімкнення і порт для з’ єднання USB-кабеля зарядки. Охолодження інвератора постійно і здійснюється за допомогою каверера, встановленого на задній панелі приладу, там же знаходяться клеми для з’єднання кабеля з акумулятора.
Технічні характеристики інвертора UKC 12V-220V:
• Напруга: 12V
• Напруження на виході: 220V
• Номінальна потужність: 1500W
• Частота на виході: 50Hz +/ 2Hz
• Форма вихідних сигналів: апоплексимація синусоїди
• КПД 90%
• Захист від короткого замикання, перевантаження, високого і низького напруження, перегріву
• Розмір: 17x9,5,5 см
Комплектація:
• Інвертор 1500W
• Комплект дротів для з’ єднання з акумулятором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 1 675 ₴



