Набір для виживання туристичний похідний (Топорик, ножі, пила) в чехлі 4 в1 Survival - З однієї ручки і чотирьох насадок-інструментів.
Особливості:
- Зручна дерев'яна ручка- загальна для чотирьох насадок- інструментів; .
- Весь набір легко розміщується у зручному чохлі, який може кріпитися на ремені.
- Рукоятка має спеціальний замок з фіксатором, який надійно закріплює до неї змінені Елементи набору.
- Інструменти-садки у свою чергу можуть бути використані як відкривання для пляшок;
- Усі елементи набору виготовлені з високопрозорої антикорозійної сталі.
У комплекті:
- Топорик
- Піла
- Ніж маленький
- Ніж великий
- Портативний чехол
Розміри:
- Тесак (155 мм)
- Піла (220 мм)
- Малий ніж (173 мм)
Великий ніж (205 мм)
- Рукоять (127 мм)
Характерики:
- Довжина рукостискання: 127 мм
- Ширина леза: 3 мм
- Матеріал леза: 440C
- Твердість сталі: 53-56 HRC
- Матеріал рукояті: дерево
- Поверхня: щільна тканина
- Розміри в чеському: 10 см 28.5 см
- Вага всього набору з чохлом: 653
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Довжина у складеному стані | 24 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 257 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 21 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 653 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴









