Автомобільний перетворювач струму AC/DC RCP-2000W Professional
Професійний перетворювач/інвертор UKC AC/DC RCP 2000 W PROFESSIONALАвтомобільний перетворювач напруги UKC 12V-220V Power Inverter, потужністю 2000 W — пристрій, призначений для під'єднання та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефона, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, у гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори. На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення й порт для під'єднання кабелю зарядки. Охолодження інвертора постійне та здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там само розміщені клеми для під'єднання кабелю від акумулятора та клему для під'єднання землі. Характеристики перетворювача: Вхідна напруга: 12V Напруга на виході: 220VНoмінальна потужність: 2000WЧастота на виході: 50Hz+/-2HzФорама вихідного сигналу: ступенева апроксимація синусоїди ККД 90% Захисту від короткого замикання, перевантаження, високого і низької напруги, перегрівання Габарити: 280 х130 х60 мм Комплектація перетворювача інвертора UKC 12V-220V RCP-2000W: Інвертор 2000WКомлект дротів для під'єднання через прикурювач або від акумулятора та кабель для заземлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 160% |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 600 ₴



