Палатка туристичного автомата 2,3м помножити на 2,3 помножити на 1,6м
Палатка туристичного автомата ❑ легка і зручний у обігу, одношарова наметка. Каркас обшиє зверху тканиною ha нейлон рипстоп з пропочкою. Паличка автоматично встановлюється за 30 секунд. У комплекті сумка-чехол з лямки для перенесення на спині.
В наметі може розміститися 4 - 5 чоловік
Палатка туристичного автомата виготовлена з матеріалів, які адаптуються до низьких температур. Вхід до намету закривається двосторонніми блискавками, що забезпечує зручне закриття і відкриття входу, а також регулювання температури всередині намету.
Ця намета стане чудовим помічником для рибалок, бо в ній зручно сидіти на стільці чи ящику для спорядження, тобто висоту намету. Для приготування наметів достатньо з'їсти її з чехла і розпрямити. Щоб скласти намет, потрібно його зібрати навпіл і перекрутити « вісімкою» по лінії згину.
Палатка автоматична камуфляж 2.3х2.3 з вікном. Має постійний жорсткий каркас з пружинної сталі. Каркас обшит зверху непромоканою і не продувованою тканиною. У складному вигляді намет — це коло, закладене в круглий чохол. Збирається, розбирається за лічені секунди. Двері і вікна мають москітну сітку.
Технічні характеристики:
Тип: автоматична, одношарова
Розміри: 2,3*2,3 м висоти: 1,6м
Каркас: металеві пластини 2ммм
Комплект: сумка — рюкзак
Колір: літній ліс, осінній ліс
Палатка туристичного автомата ❑ легка і зручний у обігу, одношарова наметка. Каркас обшиє зверху тканиною ha нейлон рипстоп з пропочкою. Паличка автоматично встановлюється за 30 секунд. У комплекті сумка-чехол з лямки для перенесення на спині.
В наметі може розміститися 4 - 5 чоловік
Палатка туристичного автомата виготовлена з матеріалів, які адаптуються до низьких температур. Вхід до намету закривається двосторонніми блискавками, що забезпечує зручне закриття і відкриття входу, а також регулювання температури всередині намету.
Ця намета стане чудовим помічником для рибалок, бо в ній зручно сидіти на стільці чи ящику для спорядження, тобто висоту намету. Для приготування наметів достатньо з'їсти її з чехла і розпрямити. Щоб скласти намет, потрібно його зібрати навпіл і перекрутити « вісімкою» по лінії згину.
Палатка автоматична камуфляж 2.3х2.3 з вікном. Має постійний жорсткий каркас з пружинної сталі. Каркас обшит зверху непромоканою і не продувованою тканиною. У складному вигляді намет — це коло, закладене в круглий чохол. Збирається, розбирається за лічені секунди. Двері і вікна мають москітну сітку.
Технічні характеристики:
Тип: автоматична, одношарова
Розміри: 2,3*2,3 м висоти: 1,6м
Каркас: металеві пластини 2ммм
Комплект: сумка — рюкзак
Колір: літній ліс, осінній ліс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОВА |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Трикутна |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1500 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 1100 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 230 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 55 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






