
Перетворювач UKC 12V-220V AR 2500W автомобільний інвертор з функцією плавного пуску
4 368 ₴
- В наявності
- Код: 9383
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач UKC 12V-220V AR 2500W автомобільний інвертор з функцією плавного пуску
Перетворювач авто (інвертор) UKC 12V-220V AR 2500W постійного струму в змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для зарядки і роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всі можливі аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Інвертор призначено для перетворення електрики з 12В до 220В.
Це дозволяє підключити навантаження до 250000Вт з пікової потужності 5000W, корпус виготовлений з алюмінію, з тильної сторони є 2 вентилятори для охолодження. У передній частині перетворювача UKC AR 2500W знаходяться: кнопка вкл/викл, вихід USB з навантаженням 5В, розетка і світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач може підключити акумулятор безпосередньо до клемів за допомогою затискачів.
Характерики:
• Напруження на виході: 220В
• Максимальна потужність: 2500Вт
• Пічна потужність: 5000Вт
• Частота виходу: 50/60 Hz
• Форма вихідних сигналів - апроксимація синусоїди
• КПД 88%
• Температура довкілля під час роботи: -10/+40C
• Температура і вологість зберігання: -20/+55С, 10%-95%RH
• Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
• Температурний захист
• Охолодження вентилятором
• Захист від короткого замикання.
• Захист від перевантаження.
• 2 кулери охолодження
• Гудок при низькому входженні
• Роз'їм USB на виході.
• Вимикання при низькому входженні і вихідній напруженні
• Вага: 1,5 кг
• Розмір: 24 x 15 x 7 см
Комплектація:
- Інвертор
- Комплект дротів для з' єднання з акумулятором
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Кількість в ящику | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Захист | Від короткого замикання; Від перегріву; Від перевантажень |
| Допустима потужність (Вт) | 2500 |
| Номінальна потужність, Вт | 2500 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 12 |
- Ціна: 4 368 ₴



