Зарядний пристрій UKC BATTERY CHARGER 20A MA-1220A має захист від коротких замикань на вихідних затискачах і неправильної полярності підключення до батареї. Автомобільний зарядний прилад стане порятунком для всіх власників автомобіля, позбавивши від втрати часу і нервів через разрядившегося з якихось причин акумулятора. Він простий і легкий у використанні. Зарядний пристрій легко поміщається в багажнику машини.З допомогою UKC BATTERY CHARGER 20A MA-1220A можна зарядити акумулятор вашого автомобіля і тим самим вирішити проблему із запуском двигуна. Пристрій являє собою зовнішню портативну батарею підвищеної ємності дуже якісної зборки. Вам потрібно зарядити автомобільний повербанк від мережі, а потім приєднати клеми до роз'ємів автомобільного акумулятора і поставити на зарядку приблизно на ніч. Після того, як акумулятор зарядиться зарядний пристрій автоматично вимкнеться. Корпус виготовлений зі сплаву алюмінію закритого типу. На ребрах приладу є амперметр для виміру сили подачі напруги на акумулятор.Залежно від способу заряду всі зарядні пристрої діляться на два типи: імпульсні, трансформаторні. Імпульсні зарядні пристрої самі контролюють ступінь зарядженості акумуляторної батареї і в залежності від рівня зарядки змінюють режим зарядки акумулятора. Трансформаторні зарядні пристрої працюють без перетворення частоти. Рівень заряду акумулятора потрібно контролювати самостійно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Захист від перепадів напруги, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від переполюсовки |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Маса | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Захист від стрибків напруги при зарядці батареї; Захист від перезарядки акумулятора (автоматичне |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Кількість в ящику | 16 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підключення до мережі | 220 В |
| Потужність заряду | 20 А (пікова до 30 А) |
| Вбудований амперметр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴





