
Цифровий мультиметр Digital UK-830LN тестер
395 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Цифровий мультиметр Digital UK-830LN тестер
Мультиметр DIGITAL UK-830LN являє собою електронний вимірювальний прилад, який поєднує в собі кілька функцій вимірювання в одному пристрої.
Мультиметр DIGITAL UK 830LN — це компактний і легкий прилад для майстрів і автомобілістів. підсвітка дисплея дасть змогу працювати в затемнених місцях.
М'який чохол захистити прилад від легких ударів.
Характеристики:
Постійна напруга -DC:200 мВ - 600 В;
Змінна напруга — AC: 200 В-600 В;
Постійний струм-DC: 2 мА ― 10 А;
Опір: 200 ОМ-2000 kOM;
Вимірювання температури: 0-35 С;
Генератор сигналу 50 Гц;
Перевірка діода;
Звукова перевірка ланцюга;
Утримування показань;
Елемент живлення: батарея — 9 В;
Дисплей: 7 сегментів;
Запобіжник: 200 mA/250 В;
Габаритні розміри:105*60*27 мм.
Комплектація:
Цифровий мультиметр Digital UK-830LN;
вимірювальні дроти;
Паковання коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.2 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Вимірювання струму | |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0.002 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 9 В |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 395 ₴


