
Сковорода подвійна гриль A-Plus 30 см Турбогриль з антипригарним покриттям
970 ₴
- В наявності
- Код: 0030
- +380 (66) 516-60-02
Сковорода подвійна гриль A-Plus Турбогриль з антипригарним покриттям
Сковорідка Турбогриль A-Plus
Приготування страв у ТУРОГРІЛЬ — це ароматне м'ясо з хрусткою скоринкою,
соковиті овочі та навіть фрукти. Під час приготування не потрібно перевертати шматочки за допомогою лопаток, вилок та інших пристосувань, досить просто перевернути турбогриль.
Верхня частина щільно прилягає до нижньої, надлишкова пара виводиться через спеціальний отвір. Тиск і температура всередині посуду ростуть, їжа готується у власному соку та набагато швидше, зберігаючи свій колір, аромат і всі корисні речовини.
Матеріал: алюміній, бакеліт. Розмір сковороди: 43,5х30х7,8см. Довжина ручки: 19см
. Ця сковорода виготовлена з алюмінієвого сплаву, який забезпечить цьому товару довговічне та надійне використання. Поверхні мають антипригарне покриття — екологічно придатне для термічної обробки їжі. Двостороння сковорода дає можливість приготування на ребристій стороні (гриль) з однаковими рядами виступів і заглибленням, що неабияк зменшує витрату жирів під час смаження, а також на гладкій із нижчим бортиком. Пристосована для приготування на всіх сучасних типах плит, крім індукційних.
За допомогою зручних бакелітових ручок сковороду легко й безпечно переміщати в процесі використання. Ручки не нагріваються. Сковорода миється в теплій воді. Такий універсальний посуд зручний для дому, дачі та туристичного походу. Сковорода упакована у фірмову картонну коробку: 44х30х8,5см.
Характеристики:
Тип гриль
Розмір 30 см
Матеріал алюміній
Антипригарне покриття тефлонове
Ергономічна бакелітова ручка, що не нагрівається
Форма прямокутна
Підходить для всіх різновидів плит, крім індукційних
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Довжина посуду | 43.5 см |
| Ширина посуду | 30 см |
| Висота стінок | 7.8 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Тефлон |
| Кришка | алюміній |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.3 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 970 ₴




