
Перетворювач напруги автомобільної інвертор Copex 12V-220V DC 2000 W з LCD-дисплеєм.
2 430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0245
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги автомобільний інвертор Copex 12V-220V DC 2000 W з LCD-дисплеєм.
Перетворювач напруги 12-220 Вольт (інвертор) потужністю 2000 ватів — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо) і здатна працювати від простого автомобільного акумулятора.
Ця модель інвертора забезпечена електронним захистом від перевантажень.
Характеристики:
- Тривала потужність: 2000 Вт
- Максимальна короткочасна потужність: 2000Вт
- Номінальна потужність 2000 Вт
- Вхідна напруга: 10-15В
- Вихідна напруга: 220В±10%
- Частота тока: 50 Гц
- ККД 90%
- USB-порт вихід 5 В 500 мА
- Автовимкнення за низької напруги 9.5-15.1 В
Прилад має:
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
- Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
Комплектація
- інвертор;
- дроти для під'єднання до акумулятора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Copeland |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴








