Інвертор автомобільний перетворювач напруги 12-220V 1000W
Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В.
Технічні характеристики
- max потужність — 1000W
- вихідна напруга 220V
-частота 50Hz
- захист від низької вхідної напруги <9.5V
- захист від завищеної вхідної напруги >14/5V
- температурний захист
- захист від перевантажень
форма вихідного сигналу — модифікована синусоїда
-кпд 90 %
застосування
Застосування цього пристрою дає змогу під'єднувати
від автомобільного акумулятора безліч різних побутових приладів,
не купуючи спеціальних 12-вольтових адаптерів для них,
, починаючи від мобілки, ноутбука та закінчуючи електроінструментом.
Комплектація:
Перетворювач (інвертор) 1000w
Комплект дротів для під'єднання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴







