Перетворювач авто (інвертор) UKC 12V-220 V 500 W постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження.
У передній частині перетворювача UKC 500W містяться: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, розетка. Зверху є LCD-дисплей, на якому виводиться вольтаж та інші параметри. Перетворювач, можливо, під'єднати через прикурювач автомобіля, а також безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Застосовується перетворювач: в автомобілі, катері, сонячних і вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи тощо.
Характеристики:
Напруга на виході: 220 В
Частота на виході: 50Hz+/-2Hz
Вхідна напруга: 10.0-15.0VDC
Сигнал малого заряду (номінал): 10.4-11.0V
Точка автоматичного вимкнення за малого заряду (номінал): 9.7-10.3V
Точка автоматичного вимкнення за високого заряду (номінал): 14.5-15.5V
Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
ККД: > 90%
Температура довкілля: 0...+40С
Витрата батареї без під'єднання пристроїв: < 0.3А
Охолодження вентилятором
Пікова потужність: 500Вт
Комплектація: інвертор 500W комплект дротів для під'єднання від акумулятора (з крокодилами) Потужність зазначена виробником, нами вона не тестувалася.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина шнура | 1 м |
| Допустима потужність (Вт) | 1000 |
| Захист | Від перевантажень; Від перегріву; Від короткого замикання |
| Індикатор роботи | Ні. |
| Кількість в ящику | 40 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 12 |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 220 |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля; До прикурювача |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 980 ₴





