Перетворювач напруги автомобільний інвертор Magor 12v-220 v 3000 w
Автоматичний інвертор Magor 12V-220V 3000W Автомобільний інвертор Magor Power Inverter 3000W - потужний перетворювач напруги 12V-220V - альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги Magor 12V-220V Power Inverter, потужністю 3000W - пристрій, призначений для підключення та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення.
Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, в гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори. На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення та порт для підключення USB-кабелю заряджання. Охолодження інвертора є постійним і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу, там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора. Використовується для підключення: Електроніки (заряджання для мобільного телефону, ноутбука) Дрібною побутовою технікою (електрочайник, кип'ятильник, електробритва, фен та ін.) Великої техніки (перфоратор, дриль, телевізор та ін.) Переваги автомобільних інверторів: Зручне джерело живлення електроприладів у дорожніх умовах. Компактний дизайн – не займає багато місця. Наявність портів USB. До 5 годин безперервної роботи. Високий захист від перегріву, короткого замикання та надмірної напруги. Характеристики: - номінальна потужність – 2000 Вт; - максимальна потужність 3000 Вт; - Вихідна напруга - 220в; - вхідна напруга – 12в; - індикатор стану. - ккд 94% - форма вихідної напруги - апроксимована синусоїда - температура довкілля: -10...+50С; - межа низької напруги 9,7-10,3В; - межа високої напруги 14,5-15,5В; - захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву Комплектація: Інвертор 3000 w Комплект дротів для підключенняХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magorex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1.6 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴


