Акумулятор SECURBOX AGM 12V 18Ah UPS
Високоякісний акумулятор, виготовлений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat) забезпечує надійність систем живлення, як-от UPS або аварійного живлення в системах сигналізації, промислового телебачення тощо.
| Ємність акумулятора: | 18 Ah |
| Номінальна напруга: | 12 V |
| Струм заряджання акумулятора: | < 5.4 A |
| Тип акумулятора: | Батарея AGM (Absorbent Glass Mat), що не потребує обслуговування |
| Термін експлуатації акумулятора: | 3 ... 5 років |
| Вага: | 4.66 kg |
| Розміри: | 181 x 76 x 167 mm |
| Виробник/ Марка: | SECURBOX |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Польща |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Кількість сурми | 12 % |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Стан | Новий |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Струм заряду | 2 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Обслуговування | Необслуговуваний |
| Застосування за типом | Інші |
| Індикатор заряду акумулятора | Немає |
| Напруга акумулятора | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴




