Перетворювач напруги автомобільний інвертор Power Inverter 1000 W 12 v 220
автомобільний інвертор перетворювач 1000W AC/DC 12V призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу під'єднувати навантаження до 1500 Вт. Корпус виготовлений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також індикатори роботи. Прилад можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою дротів.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Характеристики:
- Допустима потужність, Вт: 1000
- Діапазон вхідної напруги: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Частота на виході: 50±2%
- Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегрівання, від неправильної полярності
- ККД: 90%
- Температура довкілля: -10 - +50С
- Країна-виробник: Китай
Комплектація:
- Інвертор
- Комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 950 ₴



