Перетворювач напруги Power Inverter WX 5300W 24V Wimpex
Перетворювач напруги 24-220v (інвертор) потужністю 5300 Ватів — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо), здатна працювати від простого автомобільного акумулятора.
Інвертор 5300W призначений для перетворення електрики з 24 В на 220 В. Дозволяється під'єднувати навантаження до 2700 Вт із піковою потужністю 5300W.
Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є 2 вентилятори для охолодження. У передній частині перетворювача 5300W містяться: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, дві розетки та світлові індикатори режимів роботи.
Перетворювач під'єднується безпосередньо до клем акумулятора за допомогою дротів, які входять до комплекту.
Характеристики:
• Напруга на виході: 220 В
• Максимальна потужність: 2700 Вт
• Пікова потужність: 5300 Вт
• Частота на виході: 50/60 Hz
• Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
• КПД 88%
• Температура довкілля під час роботи: -10...+40С
• Температура та вологість зберігання: -20...+55С, 10%-95%RH
• Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
• Температурний захист
• Охолодження вентиляторами
• Захист від короткого замикання
• Захист від перевантаження
• 2 кулери охолодження
• Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
• Роз'єм USB на виході
• Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
Комплектація:
- Інвертор 5300W
- Комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- Фірмове паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 5300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 180% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5300 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 4 400 ₴





