Радіоприймач акумуляторний Golon ICF-8 Мінірадіо
Це кишенькове радіо може використовуватися не тільки як радіоприймач, але і як програвач mp3 файлів з USB-носіїв інформації та SD-карт.
Довга телескопічна антена та плавне регулювання частоти забезпечує якісне приймання радіостанцій.
Радіоприймач Golon працює від мережі 220 В і від 18650 Li-ion батареї.
Відтворення файлів: MP3, з карти TF і USB-флеш-диск.
Діапазон хвиль:
FM 88-108 MHz;
AM 530-1600 KHz;
SW 5.9-18MHz;
Технічні характеристики: TF slot і USB-роз'єм для відтворення mp3 файлів
Роз'єм для навушників 3,5 мм
Телескопічна антена
Діапазони частот: AM/FM/SW
Вага 0,8 кг
Додаткова інформація: індикатор налаштування
Настроювання частоти: аналогова
Формат звуку: моно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Кишеньковий приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



