Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER C20 20000mАн чорний Реальна місткість
Зовнішній акумулятор Power Bank Veger C20 — це унікальний і сучасний портативний зарядний пристрій із ємністю 20000 мА·год, що вирізняється наявністю Led дисплея з кнопкою активації, портів USB, Type-C і вбудованих кабелів Micro USB, Type-C і Lightning для заряджання ґаджетів, а також вбудованого 8-контактного кабелю USB для заряджання самого акумулятора. Цей Power Bank має стильне сучасне виконання, має дуже гідний вигляд, дасть Вам змогу заряджати телефон і будь-які ґаджети в будь-яких умовах.
Порти та кабелі:
- USB і Type-C порти для заряджання;
- вбудований кабель MicroUSB для заряджання смартфонів на Android;
- вбудований кабель Type-C для заряджання ґаджетів із цим входом;
- вбудований кабель Lightning 8 Pin для заряджання iPhone, iPad, навушників AirPods та інших ґаджетів;
- вбудований 8-контактний кабель USB для заряджання самої батареї.
Переваги:
- універсальність — можна заряджати будь-яку портативну техніку;
- наявність вбудованих кабелів Micro USB, Type-C і Lightning;
- 1 USB-порт і порт Type-C;
- LED-дисплей із зображенням рівня заряду;
- велика ємність на 20 000 мА·год;
- багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечне заряджання;
- інтелектуальна технологія ідентифікації IQ;
- заряджання самої батареї від вбудованого двостороннього 8-контактного кабелю USB;
- якісні матеріали та виготовлення;
- висока продуктивність і конверсія;
- сучасний стильний дизайн.
Характеристики:
- Тип: універсальний зарядний пристрій Power Bank;
- Ємність акумулятора: 20000 mAh (3.7V);
- Тип акумулятора: Li-Pol;
- Вхід: 8-контактний кабель USB, 5V/2A;
- Вихідні порти: USB і Type-C, 5V/2A;
- Вихідні кабелі: Micro-USB, Type-C, Lightning, 5V/2A;
- Сумарна потужність 74 Втч;
- Індикація: LED-дисплей;
- Додатково: ремінець;
- Матеріал корпусу: міцний ABC пластик;
- Розміри: 156 х 70 х 26 мм;
- Вага: 396 г;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Портативний зовнішній акумулятор;
- Паковання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelveger |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 396 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






