
Портативний радіоприймач Golon RX-9922 акумуляторний FM/AM/SW з можливістю відтворення USB/MicroSD
680 ₴
- В наявності
- Код: 9922
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний радіоприймач Golon RX-9922 акумуляторний FM/AM/SW з можливістю відтворення USB/MicroSD
Радіоприймач GOLON RX-9922 відтворює аудіофайли у форматі MP3/WMA (музика й аудіокниги), приймає трансляції радіостанцій у FM/TV/УКВ, AM, SW діапазонах. Радіоприймач має поєднані діапазони УКВ OIRT («Діжанський» 64-74 МГц) і УКВ CCIR ("європейський» 88-108 МГц). Чудовий вибір для дому та дачі.
Має розширений FM діапазоном, включно з УКВ «радянським» стандартом. Приймає аудіоканали ефірного телебачення вметровому діапазоні. Дизайн корпусу схожий на поширений приймач минулих років, і буде вельми зрозумілий людям похилого віку. Найкращий подарунок для бабусі та дідуся!
Особливості радіоприймача GOLON RX-9922:
- Всехвильовий аналоговий тюнер, діапазону ультракоротких, коротких і середніх хвиль (УКВ, КВ, СВ): FM розширений (64-108 Mhz); SW (7,5-19,0Mhz); AM (530-1600 Khz).
- Досить довга телескопічна антена (800 мм) забезпечує впевнене приймання радіостанцій.
- SD кардридер дає змогу прослуховувати аудіофайли на SD-картах.
- USB-слот дає змогу прослуховувати аудіофайли з флешок і ПК.
- Аудіовихід, для під'єднання активної аудіосистеми або навушників.
- Індикатор заряджання акумулятора.
Характеристики радіоприймача GOLON RX-9922:
- Тип: радіоприймач всехвильовий;
- Живлення: Від мережі 220v;
- USB-слот, SD кардридер;
- Частотні діапазони: FM: 64-108 MHz;TV:2-5 CH; MW:530-1600 kHz; SW: 7.6-19 MHz;
- Формати відтворення: MP3/WMA;
- Резервне живлення: вбудований акумулятор;
- Альтернативне харчування: 4 елементи живлення тип D (R20);
- Розміри: 215х70х135мм.
Комплектація:
- Радіоприймач GOLON RX-9922;
- Ремінь;
- Мережевий шнур 220v;
- Паковання: коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




