Перетворювач напруги автомобільний інвертор Copex 12V-220V DC 350W
Професійний перетворювач інвертор призначений для перетворення електроенергії з 12 V на 220 V. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. Упередньої частини перетворювача 350W розташовані: кнопка вмик./вимк., вихід USB-заряджанням 5 В, розетка. Зверху є LCD-дисплей, на якому зображаєтьсявольтаж та інші параметри. Перетворювач можна під'єднати черезприкурювач автомобіля, а також безпосередньо до клем акумулятора примощів затискачів.
Застосовується перетворювач: в автомобілі, катері, сонячних вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи тощо.
Характеристики:
Допустима потужність, Вт: 350
Діапазон вхідної напруги: 12V
Напруга на виході: 220V
Частота на виході: 50±2%
Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої інизької напруги, від перегрівання, від неправильної полярності
Форма вихідного сигналу: Модифікована синусоїда
ККД: 90%
Температура довкілля: 0 - +40 °C
LCD-екран
Країна-виробник: Китай
Комплектація:
Інвертор
Комплект дротів для під'єднання через прикурювач або акумулятора
Коробка
Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Перевантажувальна здатність | 160% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
- Ціна: 3 950 ₴


