-12%

Термос харчовий металевий 0,75 л A-plus 1663
445 ₴
391,60 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос харчовий металевий 0,75 л A-plus 1663
Термос харчовий A-plus 1663 — це чудове рішення для збереження температури їжі, яку ви взяли із собою. Завдяки широкій горловині, цей термос зручно наповнювати різноманітних продуктів. Його об'єм становить 750 мл, якраз для порції їжі на обід для невеликої сім'ї або компанії.
Корпус і колба термоса A-plus 1663 виготовлені з міцної високоякісної неіржавкої сталі, яка не схильна до окиснення й не впливає на смак продуктів. Закривається термос великою кришкою закруткою, яка збереже продукти від проливання.
Характеристики термоса A-plus 1663:
• Харчовий термос
• Об'єм: 750 мл
• Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі 18/8
• Зручно та легко відривається й миється
• Розмір: 185*105 мм
• Вага: 0,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 700 г |
| Ширина горловини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,60 ₴




