
Електропліта спіральна двоконфорна Dmotec MS-5802 плита настільна
725 ₴
- В наявності
- Код: 25288
- +380 (66) 516-60-02
Електропліта спіральна двоконфорна Dmotec MS-5802 плита настільна
Електропліта Dmotec MS-5802 плита настільна Не кожен може і потребує повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без парфумів. Така плита стане чудовим рішенням для літнього будинку. За допомогою такого компактного приладу, як Domotec MS-5802, ви зможете готувати собі їжу на поточний день.
Плиту Dmotec MS-5802 можна легко транспортувати в будь-яке місце, оскільки її продуктивність залежить виключно від наявності мережі живлення. Пліта має одну конфорку з спіральним нагрівальним елементом. Регулювати навантаження на плити можна за допомогою механічного перемикача. Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5802 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичній декорації побутових приладів.
Характерики:
• Сила конфорки: 1000 Вт*2 шт;
• Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
• 2 спіральних нагрівачів;
• Регульований термостат;
• Систему роботи кожної конфорки;
• Прорізані ніжки;
• Приховування робочої поверхні: емаль;
• Керування механічним;
• Надійне покриття, зручне для чистки;
• Кількість режимів: 5;
• Харчування: 220V;
• Колір: сірий
• Вага: 1,3 кг;
• Розмір: 43*21*6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
- Ціна: 725 ₴


