
Плита електрична однокомфоркова спіральна Domotec MS-5801 1000W електроплита чорна
395 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита електрична однокомфоркова спіральна Domotec MS-5801 1000W електроплита чорна
Електроплита DOMOTEC MS-5801 1УТ необхідна, коли в будинку чи квартирі немає звичайної кухонної плити, адже не завжди є потреба встановлювати повноцінну плиту. Для економії місця та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки, наприклад, вона стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. Вона легко транспортується в будь-яке відповідне місце завдяки невеликій вазі та компактності. Її працездатність залежить винятково від наявності мережі електроживлення й робить Вас незалежними від подавання газу в будинку.
Має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом.
Характеристики:
- Тип: настільна електрична плита Домотек;
- Тип варильної панелі: електрична;
- Розміщення: окремішня;
- Тип керування: механічне;
- Нагрівальні елементи: спіраль
- Потужність: 1000W;
- Кількість конфорок: 1 шт;
- Велика конфорка: 1000W (діаметр приблизно 160 мм);
- Контрольна лампочка;
- Прогумовані ніжки для кращої стійкості;
- Термостат — п'ять позицій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



