Професійна машинка для стриження VGR V-927/USB з РК-дисплеєм
Професійне стриження VGR V-927 з USB якісна, елегантна та функціональна. Легка та компактна конструкція проста у використанні. До комплекту входить кілька насадок для досягнення ідеального результату. Ви можете стригти її як від мережі, так і після підзаряджання вбудованого акумулятора, що робить тример автономним для бездротового використання.
Особливості та переваги застосування:
- Підходить для професійного застосування.
- Заряджається від USB.
- Довговічна, потужна, тиха.
- R-подібна безпечна заокруглена кутова конструкція є більш посиленою, захищеною від пошкоджень, затискачів і загинів.
- Зносостійке неіржавке гостре та точне лезо.
- 100-240v напруга змінного струму, 50/60 Гц.
- IPX7 індекс водонепроникності.
- Літієва батарея високої якості.
- Льодний дисплей зображає рівень заряду.
- Т-лезови ширина 4 см
- 5 напрямних гребенів: 1, 3, 5, 7 мм.
- Справляється з волоссям будь-якого типу.
- До комплекту входить інструкція та шнур для заряджання, щіточка для очищення робочої головки, технічна мастильна олива машинки для стриження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴






