
Машина для Стрижки 5в1 Мультиммер Gemei GM-801 Original Стрижка Бороди Голови Уша Носа
1 055 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина для Стрижки 5в1 Мультиммер Gemei GM-801 Original Стрижка Бороди Голови Уша Носа
Качельна Машина для Стрижки 5в1 Мультитриммер Gemei GM-801 Original
Машина поставляється в гарному подарунковому упаковці
- Модель має простий, лаконічний дизайн, легкий вага. Її зручно тримати в руці під час процедури стрижки волосся і не потрібно боятися, що прилад вислизне з долоні;
- Gemei GM-801 є триммером акумуляторного типу, а це означає, що він працює без проводів. Потрібно лише перед процедурою зарядити триммер спеціальним зарядним пристроєм;
- Акумулятор добре тримає заряд: Gemei GM-801 може працювати у безперебійному режимі понад 40 хвилин;
- Леза приладу зроблена з надпрочного нержавіючого сплаву. Нержавіююча сталь є матеріалом, який стійкий до деформації, вплив зовнішніх негативних факторів. Леза з него не зігнуться, не зламаються, не заступиться;
- Прилад має три режими роботи в різній довжину і одну зручне регулювання насадки.
Комплектація:
- Головний ніж для стрижки 40 мм.
- Додатковий ніж 30 мм, що ріже
- Бриттєва насадка
- Насадка для брови
- Насадка для носа і вух
- 4 Змінні пластикові насадки для основного ножа 3ммм, 6ммм, 9ммм, 12м
- 1 Змінна насадка для додаткового ножа
- Підставка для закладок
- Обчислення
- Смазкова олія
- Зарядний пристрій
- Щітка для спорожнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴





