Професійна акумуляторна машинка Gemei/Geemy GM-800 для стриження волосся Чорний
Професійна машинка Geemy GM-800, обладнана знімним лезом із кераміки та титану.
Машинка Geemy GM-800 працює до 60 хвилин за повного заряджання та може використовуватися під час роботи в режимі «plug-and-play».
Постачається з очисною щіткою, гребенем, олією для лез і 7 насадок. Особливість цієї машинки — швидкий заряд за 1,5 години.
Машинка Geemy GM-800 — чудовий подарунок сучасному чоловікові, який стежить за своєю зовнішністю й любить у всьому акуратність і організованість. Для підтримки максимальної гігієни, прилад можна мити під струменем води.
У комплекті зарядний пристрій, шнур із мережевим адаптером 220 V, сама машинка для стриження, 7 змінних насадок, підставка для машинки.
Щіточка для очищення й олія для лез також у комплекті.
Завдяки цьому комплекту чоловік може підтримувати в ідеальному стані своє волосся, регулюючи за допомогою змінних насадок довжину волосся, що зістригається, від 0,8 мм до 30 мм.
Переваги машинки Geemy GM-800:
- Немає жодних дротів;
- Знімні леза з кераміки та титану;
- Ергономічна форма;
- Наявність світлодіодного дисплея;
- Компактне зберігання;
- Встановлення довжини стриження: 0,8 мм до 30 мм;
- Тиха робота.
Характеристики машинки Geemy GM-800:
- Ергономічний дизайн;
- Вбудований акумулятор: до 60 хвилин роботи;
- Час заряджання: 1,5 години;
- Тихе стриження;
- Цифровий світлодіодний дисплей;
- Регульоване різальне лезо;
- Живлення: AC 100-240 В 50/60 Гц 0,2 А;
- Розміри (з пакованням): 17,8 х 22,5 х 7,2 см.
Комплектація:
- Машинка для стрижки Geemy GM-800 Profiline;
- 7 змінних насадок;
- Кабель для зарядки;
- Щітка для очищення;
- Підставка для машинки;
- Інструкція;
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Максимальна довжина підстригання | 30 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 1 400 ₴




