Ніж мисливський Columbia A052-4 в чехле
Ніж гравіювання від компаній Columbia, добре підійде для подарунка.Ніж мисливський
Легкий у використанні та ідеально підходить як для туризму, так і полювання.
У наборі чохол.
Основні характеристики:
Виробник Колумбія
Країна виробник Китай
Довжина ножа 31 см
Довжина ручки 13 см
Матеріал леза Неіржавка сталь
Матеріал руків'я Дерево
Поверхня Глянсова
Тип З фіксованим клинком
Розмір леза
Довжина леза 18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 432 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴





