Ніж мисливський Columbia SA65 050 в чохлі
Ніж гравіювання від компаній Columbia, добре підійде для подарунка.
Легкий у використанні та ідеально підходить як для туризму, так і полювання. .ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
У наборі чохол.
Основні характеристики:
Виробник Колумбія
Країна виробник Китай
Довжина ножа 29 см
Довжина ручки 12 см
Матеріал леза Неіржавка сталь
Матеріал руків'я Дерево
Поверхня Глянсова
Тип З фіксованим клинком
Розмір леза
Довжина леза 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



