
Ліхтарик акумуляторний ручний Bailong Police BL-736-T6 / регулятор яскравості/T6/Zoom/ ЗП microUSB
395 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2311
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтарик акумуляторний ручний Bailong Police BL-736-T6 / регулятор яркости/ T6/ Zoom/ ЗУ microUSB
У ліхтарику Police BL-736-T6 встановлений потужний світлодіод, який має чудові експлуатаційні характеристики. Оптична лінза пристрою дає змогу сфокусувати промінь вручну для виконання конкретних завдань. Авіаційний алюміній в основі корпусу — гарантія довговічної експлуатації, захисту від пошкоджень.
Яскравість світлового потоку може варіюватися від 40% до 100%, також є функція стробоскопа SOS, вмикається двома швидкими натисканнями на кнопку вмикання. Економний режим вмикається просто, у режимі вмик. Ліхтарі натисніть і утримуйте кнопу увімкнення, доти поки не увімкнеться економний режим. А так ліхтар можна використовувати як однорежимний.
Тип живлення — акумулятор, у комплекті є дріт для заряджання. Автономність роботи на одному заряді — до 5 годин, все залежить від обраного режиму роботи. У економічному режимі ліхтарик може працювати до 10 годин автономно. Дані наводяться з урахуванням комплектного акумулятора. З акумулятором реальною ємністю 2800mAh показники збільшаться вчетверо.
Сфера застосування: побутове та професійне використання. Для забезпечення гарного освітлення будь-якого простору вибирайте ліхтарі серії Police. Ефективна, довговічна працездатність ліхтарів гарантована виробником.
Переваги ліхтарика BL-736 — T6:
- Міцний ударостійкий металевий корпус;
- Захист від вологи, пилу, механічних пошкоджень;
- Інноваційний світловий діод T6 американської компанії Gree з добрими показниками працездатності;
- Надійність і довговічність роботи;
— Приймальна вартість на професійний клас пристрою.
- Зручність заряду ліхтаря можна скористатися як USB-телефонної зарядки, так і будь-яким іншим USB
- Є фокус ближнього та дальнього світла.
- Супер Яскравий, економний та енергоощадний.
- До 1000 Люменів, T6 LED-діод, з функцією сигналу SOS
- Три режими підсвітки, максимальний, економний і миготіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 240 г |
| Час роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Дальність світлового променя | 500 м |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Оптичний зум, Протиударний, Водонепроникний |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Максимальний, Миготливий |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип заряду | micro USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 395 ₴




