
Електроплита спіральна двоконфоркова RAF.8020B Біла
495 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроплита спіральна двоконфоркова RAF.8020B Біла
Спіральна плита з простим і зручним механічним керуванням збереже велику кількість місця на Вашій кухні, тішитиме високою якістю роботи та добре доповнить інтер'єр.
Невеликі розміри плити слугують однією з головних переваг — ви зможете встановити її в будь-якому зручному місці.Компактна настільна електрична плита з двома нагрівальними елементами. Має механічне керування з плавним регулюванням температури нагрівання конфорки. Плитка обладнана термостатом, який забезпечує захист від перегрівання пристрою
Переваги:
- Дві незалежні конфорки
- Класичний дизайн для сучасної кухні
- Один спіральний нагрівальний елемент на кожній конфорці
- Біла емальована поверхня
- Плавний регулятор температури для кожної конфорки
- Захист від перегрівання
- Потужність конфорок: кожна по 1000 Вт
Характеристики:
- Потужність конфорок: 2000 Вт
- Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 2 спіральні нагрівальні елементи
- Регульований термостат
- Світлова індикація роботи кожної конфорки
- Прогумовані ніжки
- Покриття робочої поверхні: емаль
- Керування: механічне
- Надійне покриття, зручне для чищення
- Кількість режимів: 5
- Живлення: 220V
- Вага: 1,3 кг
- Розмір: 43*21*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




