Електроплита двоконфоркова дискова FIRST FA-5083-4 Біла
Електропліта First FA 5083-4 з двома конфорками — це компактний і енергоємний прилад, просто незамінний на малогабаритних кухнях.
Особливості електроплити First 5083-4:
- · Високоякісна емальована сталь легко відмивається від жиру
- · Механічні поворотні перемикачі дають змогу плавно регулювати температуру.
- · 2 конфорки, з яких одна — швидкого розігрівання
- · Електроплита First 5083-4 дуже компактна, що дасть змогу вам заощадити простір у кухні.
- · Світловий індикатор живлення
- · Регульований термостат
- · 2 поворотні перемикачі
Технічні характеристики електроплити First 5083-4:
- · Потужність: 2500 Вт
- · 2 диски діаметром 155 мм і 185 мм
- · максимальна температура: 500 С
- · Знімні диски
Австрія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Австрія |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина плити | 60 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кришка | Немає |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Секція для посуду | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Функція автовідключення | Ні |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







