
Електропростінь електрична простирадла з обігрівом Electric Blanket 7421 150x170 см
1 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: 222222
- +380 (66) 516-60-02
Електропростінь електрична простирадла з обігрівом Electric Blanket 7421 150x170 см Синя біла зірка
Опис електронпростині Electric Blanket 7421 150x170 см, біла зірка
Електропростінь Electric blanket 7421 150х160 см, біла зірка — безпечна і економна, зігріє у холодний час року.
Електрична простирадла використовується для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі.
Електронагрівна простирадла сприяє кровопостачанню, пом’якшує больові відчуття і позитивно впливає на простуду.
Рекомендується прання в делікатній прання при 40 °C. Не віднімайте і незавершений режим віджиму в центрифузі. Не можна гладити ковдру. Також заборонена хімічна чистка.
Виготовлений з м’якого і приємного на дотик поліестера, який можна легко почистити після відключення терморегулятора і кабеля.
Застосування електропростінь:
Електропростінь лягає на матрац так, щоб коли ви будете лежати, голова не лежала на електропростині. Далі застелити електропростинь звичайної простирадла,
Перед сном за 15-30 хвилин увімкніть електропростинь на 2 режими роботи перемикачем і накрийте ковдрою. За ці 15 хвилин електропростинь зігріє ліжко, і ви зможете лягти в приємно зігріте ліжко! Як леглі — перекладайте перемикач на один режим роботи (щоб не було надто жарко) і спите на здоров’я!
Електропростір забезпечує комфортні умови для відпочинку. Завдяки м’язу м’язи розслаблюються, і це сприяє тому, що м’язи рівномірно поширюються по всій поверхні виробу.
Стирати простирадло можна.
В режимі 1 (режим сну) електропростинь нагрівається до 35-40 градусів і споживає всього 70 Вт;
В режимі 2 (режим прогріву) електропростинь нагрівається до 45-55 градусів і споживає 130 Вт.
Колір і відтінок на фотографії можуть відрізнятися від реального.
Температура регулюється.
Працює від мережі 220 В.
Характерики:
- Призначення: щоб прогріти ліжка перед сном, для дитячих ігор на підлозі, для сну в холодному приміщенні;
- Розміри: 150 х 160 см;
- Харчування: Мережа 220 В;
- Стимулює кровообіг.
- Колір: Білий, синій;
- Потребується потужність: 86 Вт;
- Довжина кабеля: 100 см;
- Плавний регулятор температури;
- Пом’якшує больові відчуття;
- Позитивно впливає на простудні хвороби.
Комплектація:
- Електропростінь.
- Сумка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 86 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 1 070 ₴


