
Електропростинь Electric blanket електрична ковдра 150*170 кліткова сіра ART-7422
1 189 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32567
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електропростінь електрична ковдра 153*165 однорідна сіра
Електропростінь Electric blanket 742 153х165 см (розміри вказанні реальні) — безпечний і економний, зігріє в холодний час року.
Електрична простирадла використовується для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі.
Електронагрівна простирадла стимулює кровообіг, пом’якшує больові відчуття і позитивно впливає на простуду.
Не можна відрізати і забороняти режим віджиму в центрифузі. Не можна гладити ковдру. Також заборонена хімічна чистка.
Виготовлений з м’якого і приємного на дотик поліестера, який можна легко почистити після відключення терморегулятора і кабеля.
Температура регулюється.
Працює від мережі 220 Ст.
Характерики:
- Призначення: для дитячих ігор на підлозі, для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном;
- Розміри: 153 x 165 см;
- Харчування: Мережа 220 В;
- Стимулює кровообіг.
- Колір: сірий;
- Сила: 86 Вт;
- Довжина кабеля: 100 см;
- Плавний регулятор температури;
- Пом’якшує больові відчуття;
- Позитивно впливає на простудні хвороби.
Комплектація:
- Електропростінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 3 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 170 см |
| Товщина | 2 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴



