
Перетворювач інвертор інвектор UKC KC-2000D 12V-220 V 2000 W з LCD-дисплеєм AC/DC
2 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2369
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач автоінвертор UKC KC-2000D 12V-220V 2000W з LCD-дисплеєм., інвертор AC/DC
Перетворювач AC/DC 2000W KC-2000D з LCD-дисплеєм, автомобільний перетворювач UKC
Перетворювач напруги, автомобільний (автоінвертор 2000w), з 12 на 220 вольтів, з частотою побутової мережі 50 Гц.
Характеристики UKC 2000W KC-2000D:
Вихідна потужність (макс. допустиме навантаження) 2000 Вт
Вхідний напугай 12 вольтів, (10.0 — 15.0 VDC, постійний)
Вихідний напуг 220 вольтів (VAC, змінний)
Форма вихідного сигналу — модифікована синусоїда
Частота вихідного сигналу 50 Гц +/- 2 Гц
Коефіцієнт корисної дії > 90%
Тривала робота перетворювача напруги, можлива у разі навантаження не більш ніж 1500-1800 ватів.
Відмітні риси перетворювача UKC 2000W KC-2000D:
Зумер низького рівня заряду акумулятора
Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора
Автоматичне вимкнення у разі перевантаження, короткого замикання.
Система примусової вентиляції
Автоматичне вимкнення під час перегрівання
LCD-екран
USB роз'єм.
Комплектація UKC 2000W KC-2000D:
Інвертор перетворювач UKC 2000W KC-2000D
Дроту для під'єднання від акумулятора
Фірмова упаковка.
Характеристики
Основні атрибути
Виробник UKC
Країна-виробник Китай
Тип робочої величини Ток
Номінальна потужність 2000.0 (Вт)
Захист від перевантаження Так
Стан Новий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 400 ₴






