
Ваги Торгові електронні Wimpex WX-5004 металеві кнопки 50 кг/4v/2г
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 5004
- +380 (66) 516-60-02
Ваги Торгові електронні Wimpex WX-5004 металеві кнопки (50 кг/4v/2г)
Торгові ваги Wimpex WX-5004, виготовлені в пластиковому корпусі та мають металеві кнопки. Відмітною особливістю ваг є висувна ручка для перенесення, яка розташована ліворуч.
Платформа ваг фіксується спеціальними кріпленнями, тому під час нахилу під час транспортування вона не падає.
Платформа ваг із бортами, зроблена з неіржавкої сталі.
Висота ніжок ваг регулюється.
Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати майже 2 тижні.
Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою двосторонній, підсвітка регулюється. На дисплеї показується рівень заряду батареї.
Коли ваги є в режимі бездіяльності, то вони автоматично входять до режиму низького споживання енергії.
Є функція підсумовування ваги та загальної ціни.
Технічні характеристики
Живлення від мережі 220 В і вбудований 4 В акумулятор
3 відділення пам'яті для ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Номінальна потужність | 25 кВт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота символів | 13 мм |
| Дискретність | 5 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 450 мм |
| Ширина платформи | 350 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 299 ₴







