Ніж мисливський Columbia SA23 в чохлі
Ніж мисливський Columbia — суперякість! Вага 400 грамів. Клинок ножа виготовлений
з надміцної американської сталі 440С. Ніж мисливський Columbia дуже гострий
, бритвне заточування! Колодка — метал, латунь, цінні тропічні породи
дерева. Ніж мисливський Columbia має суцільнометалеву конструкцію фултанг —
лезо проходить через усю колодку. Що забезпечує надміцність і
надійність ножа під час виконання будь-яких завдань. Навершя та гарда — метал. На
Наверші розташовано отвір для темляка. До комплекту входять посилені
кордурові піхви з петлею для носіння на поясі..нок мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
- Довжина ножа — 26 см.
- Довжина колодки — 13 см.
- Довжина леза — 13 см.
- Товщина леза — 3 мм.
- Сталь 440С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Довжина у складеному стані | 26 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 350 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 352 г |
- Ціна: 695 ₴


