
Автомобільний діагностичний сканер Konnwei OBDII / EOBD scanner KW 808 Червоний
1 855 ₴
- В наявності
- Код: KW 808
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний діагностичний сканер OBDII/EOBD scanner KW 808 Червоний
Універсальний автосканер KONNWEI KW-808 використовується для моніторингу, читання та видалення кодів помилок двигуна.
Особливості:
- Сумісний з усіма автомобілями, виробленими з 1996 року та підтримувальними протоколи діагностики (OBD II та CAN)
- Обладнаний унікальною запатентованою системою One-click I/M Readiness Key для швидкої діагностики
- Швидко зчитує діагностичні коди несправностей (ДКН)
- З його допомогою можна скинути індикатори помилки та видалити ДКН
- Зчитує загальні (P0, P2, P3 і U0), специфічні для виробника (P1, P3 і U1) коди несправностей і передбачувані підтвердження коди
- Отримує розширені результати тестування OBD II для спеціальних систем діагностики
- Записує та відтворює дані Freeze frame (стоп-кадр)
- Зчитує потокові дані ДКН у реальному часі
- Дані можуть бути представлені у формі графіків
- Зчитує, зберігає та відтворює дані датчиків автомобіля
- Рекомендації щодо усунення несправностей, отримані за допомогою сканера, дадуть змогу технічним фахівцям швидше впоратися з основною причиною виникнення помилки, заощадивши час діагностики та ремонту
- Резервне копіювання даних пам'яті ЕБУ для їхнього аналізу поза транспортним засобом
- Враховує інформацію про транспортний засіб (VIN, CIN і CVN номера)
- Перевірка акумуляторної батареї автомобіля
Технічні характеристики:
- Дисплей: монохромний екран TFT (128 * 64 точок на дюйм) з регулюванням контрасту
- Робоча температура: від 0 до 60 °C
- Температура зберігання: від -20 до 70 °C
- Напруга живлення: від 8 до 18 В (від колодки OBDII)
- Підтримувані протоколи: J1859-41.6, J1850-10.4, ISO9141, KWP2000 (ISO 14230) і CAN (ISO 11898)
Комплектація:
- Автосканер KONNWEI KW 808
- Кабель OBD II
- Керівництво користувача російською мовою
- Фірмова нейлонова сумка
- Заводське паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Управління виконавчими механізмами | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Адаптація | Так |
| Контроль олії | Так |
| Розблокування іммобілайзера | Так |
| Кодування блоків керування | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Ініціалізація кута повороту коліс | Ні |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Можливість виходу на принтер | Так |
| Можливість підключення до комп'ютера | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴



