
Мультиінструмент молоток "12 в 1"A33 Мультитул сокира
395 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Мультиінструмент сокира 12в1 + насадки (чохол) Sigma (4375411) є універсальним помічником, який у змозі виконати всі основні ремонтні роботи в екстреному форматі. Він стане чудовим варіантом для риболовлі, походів, полювання, а також незамінним інструментом у Вашій машині або в домашньому побуті. Виготовлений із високою точністю з найкращих матеріалів: робочі частини з неіржавкої сталі 3Cr13, інші частини інструмента з неіржавкої сталі 2Cr13, завдяки чому досягається максимальна ефективність і довгий термін експлуатації. Ручка виготовлена з алюмінію, покрита матовим покриттям.
Переваги: Конструкція з неіржавкої сталі;
Чорнене покриття робочих частин;
Ергономічна анодована алюмінієва ручка;
Чохол із можливістю підвішування до пояса;
Ідеальний інструмент для щоденного використання.
12 предметів:
Сокира;
Молоток;
Плоскогубці
Кусачки;
Ніж;
Ключ розвідний;
Напилок;
Пила для дерева;
Викрутка РН1;
Викрутка плоска SL8;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Відкривачка для пляшок, Сокира, Молоток, Викрутка, Пасатижі |
| Конфігурація | Кусачки, Викрутка, Пасатижі |
| Кількість інструментів | 12 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 16 см |
- Ціна: 395 ₴

