
Ніж мисливський A762 Вовк 65X13 в чохлі
635 ₴
- В наявності
- Код: 3014
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для полювання та туризму A762 Вовк 65X13
Ніж призначений для полювання і виживання, ніж йде в міцному чохлі, з кресало та свистків.
Добре підійде як для мисливців, так і для подорожей.
| Характеристики: | |
|---|---|
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Призначення | Полювання |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Довжина у складеному стані | 24 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 321 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 139 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 357 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴


