
Ніж мисливський туристичний Columbia 1528 A в чохлі
468 ₴
397,80 ₴
- В наявності
- Код: 3380
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський Columbia 1528A — обов'язковий прилад у наборі для виживання
Шанувальникам полювання, риболовлі, активного способу життя пропонуємо купити мисливський туристичний ніж. Пристрій не належить до класу холодної зброї. Він багатофункціональний, практичний, надійний у використанні. Корпус ножика та ручка виготовлені з ударостійкого прогумованого пластику, який забезпечує надійний захист пристрою від пошкоджень..ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Високоміцна, стійка до корозії сталь, з якої виготовлений клинок, гарантує довговічність використання пристрою. Колодка, завдяки гумовим вставкам, не ковзає в руці, зручно в неї лягає. На колодці ззаду передбачений склобій. Навіть за високих навантажень на клинок ніж вирізняється високою міцністю. З обробкою здобичі після полювання прилад впорається чудово, з виконанням дрібних побутових завдань — поготів.
Якісний міцний пластиковий чохол захистить пристрій від різних пошкоджень, забруднень. Він має гармонійний вигляд на полюванні, риболовлі, туристичному поході. У мінімальному наборі для виживання в польових умовах пристрій має бути обов'язковим.
Переваги ножика для полювання:
· Міцний пластиковий корпус;
· Гумові вставки на колодці протистоять ковзанню;
· Висока міцність клинка;
· Універсальний характер застосування;
· Довговічність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Сталь |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина у складеному стані | 23 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 267 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Пластик |
- Ціна: 397,80 ₴



