
Палатка механічної Styleberg 210cm x 120cm x 90sm ❖ Палатка туристична для туризму і риболовлі
740 ₴
- В наявності
- Код: 2356
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Палатка Styleberg 120 x 210 х 90 см
Туристична палата Styleberg є незамінною при будь-якій поході на кілька днів в ліс, в гори або просто при вилазках. З нею подорожувати за місто на природу разом зі своїми домашніми або друзями, далеких походів, що супроводжують пригоди, ці речі приносять велику кількість позитивних емоцій у житті і залишають приємні спогади. Палатка має багато додаткових аксесуарів, а також ергономічну будову.
Характерики: Палатка Styleberg 120 x 210 х 90 см (6014)
- Тип: намети туристичної;
- Размер: 120 х 210 х 90 см..
- Має 1 вхід;
- Система вентиляції;
- Зручний, маленький чехол;
- Колір: зелений.
Комплектація: Палатка Styleberg 120 x 210 х 90 см (6014)
- Чехол для намету - 1 шт.;
- Палатка - 1 шт.;
- Колишки - 4 шт.;
- Упаковка: поліетилен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Styleberg |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 2 кг |
| Мінімальна вага | 2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 20000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 10000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


