Ніж мисливський Columbia 3193 23см 11 см Полювання
Ніж ідеально підходить для риболовлі, полювання, туризму та походів.Columbia виробник ножів, інструментів і аксесуарів Tualatin, штат Орегон, був заснований Родом Бремером у 1994 році. CRKT пропонує широку лінійку спортивних, робочих і професійних ножів та інструментів, призначених для цілей конструкцій. Найноваторські виробники та дизайнери ножів у галузі створили свої ножі, інструменти та аксесуари. Результатом є те, що найгарячіші користувацькі проєкти доступні для споживача щоденного використання за доступними цінами..ніж мисливський туристичний тактичний із гарної сталі
Характеристики:
Довжина ножа — 23 см.
Довжина леза — 11 см.
Довжина ручки — 10 см.
Чохол входить до комплектації,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 325 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина рукоятки | 11 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Полювання |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Сріблястий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 380 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




