
Машина на радіокеруванні СИНЯ DRIFTER turbo AIR Released з підсвіткою парою ART 3919
1 595 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні СИНЯ DRIFTER turbo AIR Released з підсвіткою парою ART 3919
Машинка на пульті радіокерування Drifter Turbo — це чудова іграшка, здатна зайняти будь-якого хлопчика на довгий час, адже що може бути веселіше, ніж уявити себе перегонником, керуючим дивовижним автомобілем! Сучасна дрифтова машинка Drifter Turbo поєднує в собі всі необхідні елементи для захопливого та активного дозвілля. Модель із роликовими колесами з першого погляду закохує в себе сучасним перегоновим дизайном. Машинка вирізняється потужністю, маневреністю й додатковими ефектами.
Особливості:
- підсвічування корпусу та вихлопної труби
- музика
- холодна пара з вихлопної труби. У комплексі з підсвіткою створює гарний ефект у темряві
- їздить вперед/назад, вправо/ліворуч
- завдяки роликовим колесам може всім корпусом пересуватися вправо/ліворуч
- обертається на 3600
- відскакує від перешкод
Характеристики:
- Живлення: акумулятор 7.4V
- Пульт керування працює від 2 батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту)
- Колір: синій
- Час заряджання: 200 хв.
- Час роботи: 15 хв.
- Швидкість: 20 км/год
- Розмір упаковки: 40 см × 24 см × 19 см
- Розмір машинки: 30 см × 23 см × 13 см
Комплектація:
- машинка
- пульт керування
- USB-кабель для заряджання акумулятора
- піпетка для води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 5 років |
| Масштаб моделі | 1:30 |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 40Mhz |
| Кількість каналів | 2 |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Об'єм двигуна | 0 куб. см |
| Нітродвигун | 0 cxp |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Комплектація | KIT |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 2 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 820 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴




