Перетворювач напруги (інвертор) 24-220V 300W USB 7062
Перетворювач авто (інвертор) UKC 24V-220V 300W постійного струму в змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів.
Інвертор UKC 300W призначений для перетворення електрики з 24В на 220В. Дозволяється підключати навантаження до 300Вт. Корпус виготовлений із алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача UKC 300W знаходяться: кнопка увімк./викл, вихід USB з напругою 5В, розетка та світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач, можливо підключити через прикурювач автомобіля, а також безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Застосовується перетворювач: в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи та ін.
Характеристики:
на виході: 220В
Номінальна потужність: 300Вт
Максимальна потужність (30 хвилин): 300Вт
Пікова потужність: 300Вт
Частота на виході: 50±2%
Форма вихідного сигналу - ступінчаста апроксимація синусоїди
ККД 90%
Температура довкілля: -10...+50С
Температурний захист
Охолодження вентилятором
Захист від короткого замикання
Захист від навантаження
Звуковий сигнал при низькій вхідній напрузі
Вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги
Розмір: 142х97х53 мм
Комплектація:
Інвертор 300W
Комплект дротів для підключення від акумулятора та прикурювача
Захист від перегріву: так
Захист від перевантажень: так
ККД не менше: 90 %
Номінальна потужність: 300 Вт
Номінальна вхідна напруга: 24 В
Номінальна вихідна напруга: 220~240 В
Стан: Новий
Тип робочої величини: Потужність
Частота: 50 Гц
Гарантія: гарантія від продавця
Допустима потужність, Вт: 300
Захист: Від перевантажень Від короткого замикання
Матеріал корпусу: Алюміній+пластик
Номінальна потужність, Вт: 300
Номінальна вхідна напруга, В: 24
Номінальна вихідна напруга, В: 220
Підключення пристрою: До акумулятора автомобіля
Технічний стан: справний
Тип монтажу: Зовнішній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



