Сумка Cross body New чорний
Популярна нагрудна (або через плече) сумка крос боді має габаритні розміри 31 х 22 х 2 см і має максимально компактний вигляд завдяки невеликій товщині.
Щільно охоплюючи торс власника, такий тонкий аксесуар абсолютно не заважає під час руху, його навіть можна носити під курткою або піджаком. Така зручна та стильна модель має попит у чоловіків із різним смаком. Універсальність сумки дає змогу використовувати її як у спортивному, так і діловому стилі одягу. Різні варіанти носіння забезпечує зручний регульований плечовий ремінь.
Зверніть увагу, що на ремені завбачливо зроблена м'яка широка частина завдовжки 40 см., яка робить дуже зручним і комфортним носіння сумки на плечі (ефективно зменшує тиск на плече).
До речі, тут на широкому ремені оригінально зроблена світловідбивна смуга, що виконує також роль тримача для сонцезахисних окулярів. Довжина всього ременя регулюється від 75 до 110 см і в такий спосіб дає змогу підібрати необхідний розмір власнику за своєю статурою.
Функціонально сумка має 5 відділів на блискавці, які максимально приховані від погляду поверхнею водостійкої тканини. Таке рішення і практичне, і дизайн вийшов урбаністичним. Самі відділення різних розмірів і можуть вмістити багато корисного та необхідного. Найбільший відділ розміщений у торці сумки та дасть змогу покласти стандартний блокнот або планшет (наприклад, Apple iPad mini діагоналлю 7,9'). Відділ із клапаном на кнопці та отвором для навушників передбачили для power bank, наявність якого зараз уже була нормою для сучасного чоловіка. Інші відділення можна використовувати за бажанням для смартфонів, документів (паспорту), гаманця, ключів тощо. Самі відділи мають трапецієподібну форму, як і сама сумка, що робить дизайн ще привабливішим. Незвичайний дизайн легкої та тонкої сумки Cross body у формі трапеції вдало гармонує з універсальним функціоналом, який підходить як для роботи, так і для подорожей або спорту (наприклад, дуже рекомендуємо для велосипедистів).
Водостійкий якісний матеріал гарантує довгий термін експлуатації під час повсякденного користування.
-Сумка для щоденних поїздок і сучасного життя
— Ідеальний варіант для ділових людей, спорту, подорожей і роботи.
-Захист від крадіжок Ваші ґаджети та документи, Ви завжди контролюєте їхню наявність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 295 ₴



