Зарядний пристрій для акумуляторів UKC Battery Charger 30A MA-1230A
Зарядний пристрій для акумуляторів Battery Charger 30A MA-1230A зрозумілий і легкий у використанні.
Має захист від перевантаження й перезаряджання. Прилад повністю автоматичний. Для використання необхідно приєднати клеми зарядного пристрою (червоний "+", чорний "-"). За повного заряджання акумулятора зарядний пристрій переходить у режим збереження заряду.
Характеристики заряджання для акумуляторів Battery Charger 30A MA-1230A:
- Мікропроцесорне керування
- Простота використання
- Захист від короткого замикання
- Для заряджання мото- та автомобільних акумуляторних батарей.
- Потужність заряду: до 30 Амперів
- Потужність: 12 вольтів
- Контроль струму: стрілковий амперметр
- Чотири рівні заряду
- Захист від короткого замикання
- Захист від зміни полярності
- Номінальна вхідна напруга: AC 220V
- Номінальна частота: 47-63 Hz
- Коефіцієнт потужності: ≥0,85
- Діапазон температур: -40°С... +105 °C
Комплектація
- Акумуляторна зарядка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 30 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки | 7 годин |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| ККД, не менше | 90 % |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Маса | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴




