
Бінокль водонепроникний 60х60 з розмірною сіткою
895 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 516-60-02
Бінокль водонепроникний 60х60 з розмірною сіткою
У біноклі передбачена центральна система фокусування й діоптрійної корекції. Барабан центральної фокусації з гумовою насічкою так і проситься під пальці. Бінокль 60х60 — це лінзи високої якості зі світлопросвітлювальним багатошаровим покриттям і Порропризми зі скла ВК-7. Сукупність цих елементів дає чіткість зображення, колірні спотворення яких зведені до мінімуму.
Припаде до душі як аматорам, так і професіоналам. Незамінний у походах, на риболовлі, у будь-яких спостереженнях на свіжому повітрі. До комплектації входять ремінець, кришки для захисту лінз і об'єктивів, тканинна серветка для протирання та чищення лінз, сумочка-чохол для зберігання й перенесення. Прогумований корпус захищає оптику від вологи та ударів. У руках не ковзає, зручно носити на шиї.
Характеристики бінокля:
Габаритні розміри: 175 на 140 на 55 мм
Збільшення: x60
Кутове поле зору: 7.2 градуси
Лінійне поле зору: (на відстані 1000 м) — 126 м
Матеріал корпусу: пластик, гума, алюмінієвий сплав
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cenote |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Фокусна відстань | 62 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 895 ₴



