
Монокуляр Телескоп 40x60 подвійним фокусуванням
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 321
- +380 (66) 516-60-02
Монокуляр Телескоп 40x60 подвійним фокусуванням
Монокуляр Телескоп 40x60 з кріпленням для телефона Монокуляр з триногою та кліпсою для смартфона, здатний наблизити навіть найдаліші об'єкти. Безсумнівно, він сподобається шанувальникам активного відпочинку, полювання та риболовлі. Він щільно лежить у руці, має ремінець для руки, щоб випадково не виронити його. У поїздках на курорт і в гори буде незамінною річчю для вас.
Монокуляр захищений від вологи й ударостійкий, він має заглушки спереду та ззаду.Також у комплекті додається штатив, для того, щоб ви могли без коливання рук, все чітко розгледіти. ;
Основні параметри та характеристики монокуляра: & маска;
Довжина: 14 см & YouTube;
Колір: чорний &нц;
Максимальна кратність: 40 х
Мінімальна кратність: 10 х&84;
Тип кратності: змінна &ult;
Матеріал: пластик, гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tel.me. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 40 х |
| Фокусна відстань | 75 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик, Гума |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 395 ₴






