
Масажна подушка Massage Pillow QY-8028 роликовий інфрачервоний масажер для шиї та спини
485 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79912
- +380 (66) 516-60-02
Масажна подушка для будинку і машини Car and Home Massage Pillow Спартак CHM-8028
Якщо Ваш спосіб життя безпосередньо пов'язаний з постійним перебуванням за кермом, то напевно вам добре відомі так звані "симптоми автомобіліста", до яких належать головні болі, затекшая шия, біль і напругу в спині і плечах.
Масажна подушка для будинку і машини Car and Home Massage Pillow CHM - 8028 подбати про те, щоб поїздка приносила радість і задоволення, а не дискомфорт! Масажна подушка має 2 напрямки обертання і режим інфрачервоного прогріву, за рахунок чого м'язи розслабляються, а спазми і напруга відступають. Таймер автоматичного відключення (15 хвилин) дає вам можливість не відволікатися на те, щоб вимкнути масажер.
Подушку може використовувати не тільки водій, але і всі пасажири, що знаходяться в автомобілі, які нерідко теж відчувають дискомфорт від довгого перебування в дорозі. А найважливішою перевагою пристрою є те, що використовувати його можна на різних ділянках тіла і не тільки в автомобілі, але і вдома. Ви можете підкласти подушку під стегна, ікри, спину, поперек і отримати масаж всього тіла!
Корисні дії:
- Знімає спазми в м'язах
- Покращує циркуляцію крові
- Знімає головний біль
- Розслабляє і прогріває м'язи спини і шиї
- Створює відчуття комфорту
- Знімає біль в попереку
- Покращує сон і настрій
Рекомендації для застосування:
- Болі в спині і попереку
- Спазми м'язів
- Сидячий/активний спосіб життя
- Мігрень
- Водіння автомобіля
- Хронічна втома
- Напруга в м'язах
- Робота за комп'ютером
Характеристики:
- Робота від прикурювача
- Робота від мережі 220В
- Інфрачервоний прогрів
- 4 масажних ролика
Комплектація:
- Масажна подушка
- Блок живлення 220В + 12В
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Massagie |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання, Комбінований, Роликовий масаж, Точковий масаж, Вібрація, Розминання |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 8 шт. |
| Кількість програм | 8 шт. |
| Область масажу | Ступні, Поперек, Сідниці, Спина, Верхня частина спини, Шия, Стегна |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| Кількість роликів | 4 шт. |
| Тип управління | Ручне |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Матеріал | ПВХ |
| Напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 5 Вт |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 75 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Можливість вибору області масажу | Да |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Масажна подушка |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 485 ₴






