
Лазерний рівень FIXIT із вбудованою рулеткою Laser Level Pro 3 ART: 7124 — 13793
345 ₴
- В наявності
- Код: 13793
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний рівень 4в1 Laser Level Pro 3
Лазерний рівень Laser Level Pro 3 за допомогою видимого лазерного променя проєктує межу на відстань до 15 метрів, допомагаючи намалювати рівну вертикальну або горизонтальну лінію, перенести межу з однієї стіни на іншу або виставити необхідну висоту стяжки на підлозі.
Лазерний рівень Laser Level Pro 3 — будівельний прилад призначений для роботи як усередині приміщень, так і зовні.
Призначення лазерного рівня — це побудова видимих лазерних променів на поверхні для визначення розмітки, як по горизонталі, так і по вертикалі.
Лазерний рівень Laser Level Pro 3 дає змогу формувати вертикальну та горизонтальну лінію.
Крім того, він обладнаний рідинним рівнем, рулеткою й лінійкою 15 см. Цей прилад простий у використанні, але водночас дуже точний.
Додаткові характеристики- Тип: лазерний рівень із вбудованою рулеткою;
- Висувна вимірювальна стрічка: 2.50 метра;
- Лазерний промінь: одиничний;
- Живлення: 2 х АА батарейки;
- Колір лазера: червоний;
- Довжина хвилі: 650 нм;
- Макс. вихід:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIXIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 2.5 м |
| Похибка вимірювання | 0.01 мм/м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Живлення | Батарейки |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габарити | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 28 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴




